Деревина у всі часи була актуальною у виробництві, будівництві та декоруванні. Це універсальний матеріал зі своїми унікальними властивостями та характеристиками. Його якість піддається численними рекомендаціями та відгуками покупців. Проблем із купівлею матеріалів не буде, адже для цього є Українська енергетична біржа, де продаж здійснюється у форматі аукціонів. Попередньо продавцям та покупцям потрібно пройти реєстрацію та подальшу акредитацію.
Переваги вільхи як сировинного матеріалу
Велика кількість позитивних властивостей та характеристик роблять цей матеріал універсальним та багатофункціональним. Вільха має мінімальну щільність, що дозволяє її рівномірно обробляти під будь-які завдання і потреби. Товсті стволи часто застосовуються як основа для столярних виробів. Залишки часто використовуються у продажу як дрова.
Завдяки легкості та м’якості дерево легко ріжеться. Можна надавати будь-яку форму, фарбувати і після цього полірувати. Ознайомитись з додатковим набором переваг та особливостей можна тут https://www.ueex.com.ua/rus/presscenter/news/prodazha-olhi-i-tseny-na-drevesinu-na-ooo-ukrainskaya-energetich/, де є комплексний опис усіх властивостей та характеристик. Ще один момент – вологостійкість, що не обмежує застосування вільхи у відповідних підвищеннях із підвищеною вологістю.
Де застосовують вільху?
Меблеві підприємства часто використовують матеріал у виробництві своїх виробів. На українському ринку практично 43% усієї меблевої продукції виготовляється із вільхи. Вона має відмінні декоративні властивості, що робить її універсальною. Шпон, що виготовляється, нерідко застосовують для декорування меблів. Коли потрібно зігнути, тоді вільху попередньо розпарюють.
Вартість деревини знаходиться в діапазоні від 414 до 2820 гривень. Електронні торги на сайті Української енергетичної біржі відбуваються щодня. Там є актуальний опис кожного з аукціонів, а вартість залежить від особливостей обробки дерева та регіону постачання.
Продаж необробленої деревини
Продавці та покупці попередньо проходять реєстрацію з подальшою акредитацією. Безпосередньо перед фактом організації аукціону продавець зобов’язаний заповнити свій профіль актуальною інформацією та вказати наступний набір даних:
- контактну інформацію;
- назва та опис слота;
- стартову вартість;
- крок аукціону;
- дату закінчення;
- супровідну документацію.
У сторін можуть виникнути питання щодо торгів та оформлення відносин, тому можна уточнити будь-яку інформацію у фахівців підтримки. Вони також вирішують суперечки та якісь проблемні моменти між сторонами.
Моніторинг лотів
Завдяки можливості передплатити канал біржі в популярних месенджерах є можливість отримувати актуальну інформацію. Лише кілька хвилин знадобиться на те, щоб оцінити лот і ухвалити рішення щодо початку торгів.
Формат аукціонів відбувається англійською. Попередньо постачальник формує початкову вартість, після чого відбуваються фактичні торги. Хто останній запропонує максимальну вартість, той є переможцем.